Fitness

Chceš něco změnit? Chceš posílit, protáhnout nebo zpevnit své tělo? Pojď si s námi zacvičit. Můžeš si vybrat z mnoha různých aktivit ve 3 tělocvičnách, které vedou odborně proškolení lektoři.

Styling

Dovolte si splnit sen o krásných dlouhých nebo hustých řasách a oslnit přirozeným vzhledem vaše okolí. Řasy budete mít výrazné, přesto přirozené, zkrátka neodolatelné a hlavně voděodolné.

Relax

Pokud máte pocit, že cvičení není pro vás, přijďte si k nám odpočinout, zrelaxovat a nabrat sílu. K dispozici je Vám káždý den nejen infrasauna, ale i možnost reiki či masáží.

Zábava

Chcete se bavit? Nabízíme vám k dispozici stolní tenis, který je nejen vhodný pro váš volný čas, ale i bezva sportovní aktivita. Také nabízíme možnost konání dětských oslav v prostorách našeho fit klubu.

Bublina

Nabízí aktivity pro děti od 4 let do 15 let. Všeobecné pohybové průpravy či taneční připravky, A v neposlední řadě také příměstské tábory při Fit klub mami, velmi oblíbené dětmi od 6 do 12 let.

Minimyška

Řešíte hlídání dětí v době cvičení anebo jen prostor pro hrátky vašich nejmenších ratolestí? I tato možnost se nachází v našem fit klubu. Od hraček pro nejmenší až po možnost promítání pohádek.

Akce

Chcete aktivní pohyb i o víkendech? Nabízíme jednodenní semináře a workshopy, víkendové pobyty se cvičením a relaxací a týdenní pobyty v ČR i zahraničí, a to vše s lektory Fit klub mami.

Kde nás můžete kontaktovat?

V 1.patře plaveckého areálu
Oborník 39
Zábřeh
789 01

Ing. Šárka Radičová
aquatic.cz@seznam.cz
777 231 534