ŘASOVÝ STYLING 

- metoda řasa na řasu značkou Emporio lashes

Prodloužené řasy jsou stále horkou novinkou v kosmetických službách. Je to také moderní metoda „řasa na řasu“, která umožní v rámci možností dle řas klientky prodloužení a zhuštění řas jakékoliv délky, hustoty a barvy.

Dovolte si splnit sen o krásných dlouhých řasách a oslnit přirozeným vzhledem vaše okolí. Řasy budete mít výrazné, dlouhé, husté, prostě neodolatelné a krásně přirozené a voděodolné.

Přirozenost je u mě na prvním místě.

Prodloužené řasy se nelíčí řasenkou, a proto vám ušetří spoustu času v líčení, odličování vrstev řasenky, otírání a úpravy řasenky na víčkách během dne, což dámy velmi ocení.

 Aplikace:

Před aplikací provedu s klientkou rozhovor, zodpovím dotazy a navrhnu design řas klientky. Poté sepíšeme konzultační formulář. Síla, délka, zatočení, barva, zdobení. Seznámím klientku s 24 hodinovou péči po aplikaci a následnou údržbu řas.

Klientka přijde na aplikaci dokonale odlíčená nemastným odličovadlem včetně okolí očí, bez kontaktních čoček.

Aplikace řas trvá zhruba dvě hodiny a klientka u ní odpočívá na lehátku a relaxuje. Oční okolí během procedury vyživuje a chrání kolagenová hydratační oční maska. Pracuji s materiálem výhradně EMPORIO LASHES.

Doplnění řas se provádí zhruba po 3-4 týdnech a doplňuje se zhruba 1/3 řas. Doplnění trvá zhruba jednu hodinu.

Řasy se doplňují na nově dorostlé řasy. Tím, že vždy řasy lepíme téměř na každou řasu, je vzhled očí krásný po celou dobu až do příští návštěvy stylistky. Klientka obdrží od stylistky kartáček na úpravu řas a odličovací tyčinku. Prodloužené řasy se stále doplňují, není nutné podstoupit aplikaci nového setu, pokud klientka chodí pravidelně po 3-5 týdnech na doplnění.

Péče o řasy:

Prvních 24 hodin

 • nevystavujte řasy vodě, ani nadměrnému vlhku (sprcha, sauna, pot, slzy, odličovadlo, pára při vaření)
 • při použití jakéhokoliv kosmetického produktu se zcela vyhněte oblasti kolem očí nedotýkejte se řas, neličte řasy ani oční víčka.
 • první noc doporučuji spát v poloze na zádech

Po 24 hodinách

 • nedoporučuji používat řasenku Vyhněte se použití jakékoliv řasenky (naruší adhesivum)
 • nikdy řasy mechanicky nenamáhejte (mnutí oka, tahání za řasy, použití kleštiček na řasy), mohou předčasně vypadnout, buďte jemná
 • nepoužívejte jakékoliv kosmetické produkty na bázi tuků a olejů v blízkosti řas zejména voděodolné produkty
 • při odličování postupujte velmi opatrně, požívejte odličovadlo na vodní bázi a vyhněte se namáhání řas a bavlněným tampónům (chloupky mohou zachytit řasy), důkladně odstraňte zbytky líčidel
 • řasy pravidelně omývejte vlažnou vodou, odstraníte tak zachycené nečistoty a přirozený maz, které mohou narušit adhesivum, nebo způsobit podráždění očí
 • nikdy se nesnažte odstranit řasy sama, ale vyhledejte svou stylistku, ta vám řasy odborně a bezpečně řasy odstraní
 • dávejte pozor při použití ručníku v oblasti obličeje a oblékání přes hlavu, aby jste řasy nezachytila
 • externí teploty mohou poškodit adhesivum (solária, sauny, polária) nikdy řasy nebarvěte ani nepodstupujte trvalou na řasy
 • řasy upravujte pouze kartáčkem k tomu určeným, obdržíte při první aplikaci
 • objednejte se včas po 3-5 týdnech na doplnění, jen tak docílíte optimálního a trvalého výsledku
 • navštěvujte pouze certifikovaného profesionála – stylistku EMPORIO LASHES
 • Buďte přirozeně krásná

LIFTING OBLIČEJE A DEKOLTU

Liftingová masáž obličeje je charakteristická velmi jemnými tahy a skvělým regeneračním vlivem na pokožku. Jistě je vám znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. Ve světě je velmi populární manuální terapie (lifting obličeje - liftingová masáž obličeje), která využívá pouze masáže.
Lifting obličeje je oblíben z důvodu regeneračních účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Lifting obličeje působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů.

Výraz obličeje znázorňuje v jakém jste psychickém stavu.

Velmi vytížení jedinci mají strhaný a unavený výraz. Pokud ale dokážete tento výraz některou z metod např. liftingem obličeje odstranit, pomůže vám to psychicky (je to z důvodu mnoho reflexních zakončení na obličeji, ne mnoho partií bývá tak citlivá jako právě obličej).
Liftingovou masáží tedy lze nejen krásně ovlivnit a zkrášlit pokožku, ale i navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na vašem větším sebevědomí a spokojenosti.

Reflexní účinek je zde výrazný a přispívá z 80 % celkovému zlepšení psychiky.
Tato liftingová masáž obličeje pomáhá bránit stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji.
Účinek této masáže vidíte a cítíte po první proceduře, ale aby byl účinek trvalý doporučuji 6 - 10 masáží v intervalu 1x týdně, poté obvykle stačí provést masáž 1 x měsíčně.

Kontraindikace:

bolestivé záněty obličejových nervů

porucha štítné žlázy

hnisavá onemocnění nebo jiné zánětlivé projevy na kůži obličeje

nachlazení

Pokyny před masáží:

Na masáž přijďte nenalíčená (případně lze odlíčit na místě). Před i po masáži doporučuji pít dostatečné množství vody.
Někdy (zvlášť u pleti, která není pravidelně ošetřovaná) může dojít k náhlému, ale přechodnému výsevu uhříků, což je ne vždy vítaný projev čištění pleti. Při řádném vyčištění pleťovými přípravky výsev zpravidla během 24 hodin mizí.

Ples, svatba:

Před významnou událostí - plesem, svatbou, promocí apod. chce každý vypadat co nejlépe.

V této situaci můžete volit z těchto možností:

lifting jednorázově 1 - 2 dny před akcí - vhodné, pokud pravidelně pečujete o svou pleť

5 x lifting v průběhu 2 týdnů před akcí - vhodné pro eliminaci nežádoucího výsevu uhříků v nevhodnou chvíli

pravidelná péče měsíc předem 1 - 2 x týdně - trvalejší účinek

REIKI

Reiki je učení práce s vesmírnou energií, jež ze své vlastní podstaty původu nemůže ublížit nebo být zneužita. Rei v překladu znamená vesmírný, životodárný a Ki znamená energii.

Reiki je bezpečná, jemná a nenásilná metoda praktického uzdravování. Zvyšuje energii, zmírňuje bolest, umožňuje hlubokou relaxaci a navozuje pocit harmonie. Aktivuje samoléčebný mechanismus člověka a zlepšuje též mimosmyslové vnímání. Reiki působí nejen na fyzické úrovni, ale i na úrovni duševní a duchovní. Reiki energii může přijímat každý a předávat ji může pouze člověk zasvěcený do určitého stupně reiki od reiki mistra.

Reiki je vhodnou doplňkovou terapií k lékařské péči, která v posledních letech zaznamenává velký nárůst praktikujících i oficiální nasazení např. v amerických nemocnicích. Používá ji mnoho masérů, fyzioterapeutů, zdravotních sester a lékařů.

Nelze s ní ublížit, ani přetáhnout negativní energii na sebe. Reiki samo nachází cestu do míst, kde je jí nejvíce potřeba.
Rovnováhy lze dosáhnout snadno pomocí pokládání rukou na sebe či na druhé.

Důležité o reiki: 

Při léčení reiki se nesnažím neodborně nahradit lékaře. Reiki je možné kombinovat se všemi klasickými a alternativními léčebnými metodami. Reiki nemůže nahradit akutní chirurgický či jiný neodkladný lékařský zákrok. V tomto případě může být reiki s úspěchem použita jako doplňková terapie.

Reiki má duchovní povahu, ale přesto není náboženstvím. Práce s reiki nevyžaduje slepou víru, ale při práci s ní vznikne důvěra v její praktické používání. Reiki učí a ukazuje lidem bezpodmínečnou lásku.

DORNOVA METODA

Pod názvem Dornova metoda se ukrývá jemná manuální terapie, při které dochází k uvedení kloubů a obratlů zpět do správné polohy. To se děje pomocí volných a přirozených pohybů ošetřovaného prováděných dle instrukcí terapeuta, který zároveň působí tlakem přímo v místě vykloubení. Nikdy ovšem není překročen práh bolesti, díky čemuž je tato metoda zcela bezpečná. Prostřednictvím tlaku terapeutova palce na obratle se uvolňují blokády v tkáních a toku energie.
U pacientů pak dochází k uvolnění fyzický i psychických bloků, které jsou příčinou různých tělesných obtíží, jako je nedostatečné zásobení živinami nebo váznoucí detoxikace v orgánech, tkáních a buňkách.
Jedná se přitom o metodu celostní, jejíž účinek by se měl projevit v různých rovinách. Na rozdíl od některých metod používaných v rámci chiropraxe je Dornova metoda velice šetrná. Nápravu totiž terapeut nezjednává i za cenu šoku či mikrotraumat ve svalech, vazech a kostech, k nimž dochází při prudkých pohybech používaných právě v chiropraxi. Naopak se přirozeným a volným pohybem obchází svalová obrana a jemným tlakem se vše vrací do správné polohy bez nežádoucích vedlejších účinků.
Jak probíhá ošetření?
V praxi se většinou při prvních dvou návštěvách u terapeuta provádí komplexní vyšetření následované ošetřením kloubů a páteře, což trvá zhruba dvě hodiny. Je přitom nutné dodržovat správný postup, jelikož nelze okamžitě ošetřit vybočené obratle bez předchozí korekce délky končetin a vyrotované pánve.
Celý proces má fyzioterapeutický charakter a vyžaduje aktivní zapojení pacienta. Chvíli se pracuje na masérském lehátku, poté vsedě, vestoje či za pohybu. Veškeré používané techniky se pak v průběhu terapie různě kombinují podle toho, co daná situace vyžaduje. Kromě samotného ošetření je dobré také zhodnotit chůzi, pohybové stereotypy, držení těla a symetričnost svalů konkrétního pacienta.
Terapeut se poté zaměří na to, zda se u pacienta projevil rozdíl v délce končetin a případně provede vhodnou korekci. Pacient přitom leží na zádech, pohybuje nohou dle instrukcí a terapeut délku nohou upravuje pomocí ručníku (ručníková metoda). Poté věnuje svou pozornost kloubům kolenním, hlezenním a kyčelním a může zároveň napravit také zánártní kůstky nebo články prstů.
Následuje srovnání pánve, kdy se terapeut soustředí na výši lopat pánevních, předozadní posun (SI skloubení), posun kosti křížové, vyrotování pánve do skrutu a srovnání kostrče. Dále je na místě vyšetření všech segmentů páteře, kontrola vybočených či zapadlých obratlů v křížové a bederní oblasti pomocí palcového hmatu a také prozkoumání obratlů v hrudní a krční oblasti.
Náprava obratlů se vždy provádí za pomoci aktivního pohybu pacienta. Jakmile terapeut odhalí, na kterou stranu je obratel vychýlený, ošetřovaný volným kyvadlovým pohybem houpe protější rukou či nohou dopředu a dozadu. Terapeut pak vyvine jemný protitlak na příslušný obratel a ten následně sám přeskočí na správné místo.
Kromě toho se pak provádí také usazení ramenního a loketního kloubu, záprstních kůstek a eventuálně také jednotlivých článků prstů na rukou. Po uvedení obratle nebo kloubu na správné místo terapeut danou oblast jemně hladí oběma rukama směrem ke kostrči nebo od těla k periferním částem končetin.
Tím podpoří pohyb uvolněné energie v těle.

BREUSSOVA MASÁŽ

Kromě toho, že zahrnuje Dornova metoda cviky pro uvedení kloubů a obratlů zpět do správné polohy, může být terapie doplněna také o Breussovu masáž. Jedná se o relaxační a uvolňující techniku, při které terapeut využívá třezalkový olej. Ten proniká hluboko do tkání a napomáhá při regeneraci meziobratlových plotének.
Breussova masáž je pojmenovaná podle svého tvůrce, kterým byl Rudolf Breuss z Rakouska. Kromě toho, že se využívá jako zakončení celé terapie, se dá aplikovat i na začátku, pokud je nutné nejprve uvolnit napjaté svalstvo. Terapeut přitom provádí jemné tahy přes páteř a meridián močového měchýře, což vede k uvolnění energetických bloků a zároveň snižuje napětí.