LIFTING OBLIČEJE A DEKOLTU

Liftingová masáž obličeje je charakteristická velmi jemnými tahy a skvělým regeneračním vlivem na pokožku. Jistě je vám znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. Ve světě je velmi populární manuální terapie (lifting obličeje - liftingová masáž obličeje), která využívá pouze masáže.

Lifting obličeje je oblíben z důvodu regeneračních účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Lifting obličeje působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů.

Výraz obličeje znázorňuje v jakém jste psychickém stavu.

Velmi vytížení jedinci mají strhaný a unavený výraz. Pokud ale dokážete tento výraz některou z metod např. liftingem obličeje odstranit, pomůže vám to psychicky (je to z důvodu mnoho reflexních zakončení na obličeji, ne mnoho partií bývá tak citlivá jako právě obličej).
Liftingovou masáží tedy lze nejen krásně ovlivnit a zkrášlit pokožku, ale i navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na vašem větším sebevědomí a spokojenosti.

Reflexní účinek je zde výrazný a přispívá z 80 % celkovému zlepšení psychiky.
Tato liftingová masáž obličeje pomáhá bránit stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji.
Účinek této masáže vidíte a cítíte po první proceduře, ale aby byl účinek trvalý doporučuji 6 - 10 masáží v intervalu 1x týdně, poté obvykle stačí provést masáž 1 x měsíčně.

Kontraindikace:

bolestivé záněty obličejových nervů

porucha štítné žlázy

hnisavá onemocnění nebo jiné zánětlivé projevy na kůži obličeje

nachlazení

Pokyny před masáží:

Na masáž přijďte nenalíčená (případně lze odlíčit na místě). Před i po masáži doporučuji pít dostatečné množství vody.
Někdy (zvlášť u pleti, která není pravidelně ošetřovaná) může dojít k náhlému, ale přechodnému výsevu uhříků, což je ne vždy vítaný projev čištění pleti. Při řádném vyčištění pleťovými přípravky výsev zpravidla během 24 hodin mizí.

Ples, svatba:

Před významnou událostí - plesem, svatbou, promocí apod. chce každý vypadat co nejlépe.

V této situaci můžete volit z těchto možností:

lifting jednorázově 1 - 2 dny před akcí - vhodné, pokud pravidelně pečujete o svou pleť

5 x lifting v průběhu 2 týdnů před akcí - vhodné pro eliminaci nežádoucího výsevu uhříků v nevhodnou chvíli

pravidelná péče měsíc předem 1 - 2 x týdně - trvalejší účinek